O nas

Szanowni Państwo,
P.P.U.H GLIF SŁAWOMIR ZIÓŁKOWSKI to Firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku. Podstawowym profilem działalności Jednostki jest świadczenie usług na rzecz Inwestorów w ramach generalnego wykonawstwa. Wraz z rozwojem Firmy i zdobytym doświadczeniem rozszerzyliśmy zakres działalności o produkcję stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i Aluminium jak również stolarkę przeciwpożarową i dymoszczelną.

Ugruntowanie pozycji na rynku umożliwia Firmie realizację własnych inwestycji w ramach działalności deweloperskiej
20 letnie doświadczenie i znajomość branży pozwoliło Jednostce dostosować zakres oferowanych usług jak również produktów do zmieniających się potrzeb rynku. W tym zakresie obecnie realizujemy jak również zrealizowaliśmy inwestycje o różnorodnym przeznaczeniu i charakterze.

P.P.U.H.”GLIF” działa na terenie całego kraju jak również poza jego granicami na zlecenia zarówno dużych korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw, Inwestorów samorządowych oraz osób prywatnych.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę przy realizacji powierzonych nam zadań, począwszy od przygotowania dokumentacji projektowej, jego realizację po oddanie gotowego obiektu do użytkowania.

Zatrudniamy kadrę pracowniczą, która stanowi wykwalifikowany i doświadczony zespół. Jej praca i zaangażowanie gwarantuje płynną realizację całego procesu budowlanego zgodnie z najwyższymi standardami jakich oczekują Inwestorzy. Firma dysponuje również profesjonalnymi narzędziami oraz posiada nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu jesteśmy postrzegani jako przedsiębiorstwo, które profesjonalnie i terminowo wywiązuje się z powierzonych nam prac.

Atutem Firmy jest własny zakład produkcyjny stolarki okiennej i drzwiowej stanowiący oddział zlokalizowany w województwie lubelskim.
Produkowana stolarka okienna i drzwiowa posiada wymagane atesty i aprobaty. Wytwarzane produkty stanowią istotny element naszej działalności.

Wraz z rozwojem Firmy w 2013 roku powołana została spółka pod nazwą GLIF sp. z o.o. Oba podmioty posiadają ten sam profil działalności i ściśle ze sobą współpracują.

Właścicielem firmy P.P.U.H GLIF oraz prezesem GLIF sp. z o.o. jest Pan Sławomir Ziółkowski